ŘÍKAJÍ O NÁS

Noelia TX Page 1ch“S Javierem moc ráda tancuji, je jedním z nejlepších tanečníků současnosti. Líbí se mi i jeho spolupráce s Patri. Tangonexion je škola, která stojí za to!”

Noelia Hurtado

—————————————————-

Dana TX Page 1ch“Javi & Patri jsou pár, který mám moc ráda. Každý z nich přináší originalitu a taneční kvalifikaci na velmi vysoké úrovni. Jejich show a lekce v DNI Tango měly vždy velký úspěch. Jsem si jista, že čeští tanečníci tanga zaplní jejich kurzy a využijí jejich zkušeností a talentu. Patri je velmi poctivá a pilná žena; obdivuji ji za všechnu dřinu, kterou do tance vložila. Co se výuky týče, ukazuje se, že je zapálenou a odhodlanou učitelkou. Javier je tanguero mé epochy, je talentovaný, stále si klade otázky, má hudební cítění a je velkorysý. Obdivuji tento pár a jednoznačně doporučuji jejich práci!!!”

Dana Frígoli  www.dni-tango.com

—————————————————-

Carla TX Page 1ch“Patricie a Javier při tanci 100% improvizují a využívají svého jedinečného citu pro hudbu. Jejich přístup je z hlediska techniky i ovládnutí prostoru jednoznačně moderní, ale využívají základního principu objetí, které je pro tango jako takové zcela zásadní. Jsou opravdoví, tvůrčí a mají vlastní styl. Veškerá jejich kreativita a osobnost se odráží i v jejich přístupu k výuce, během níž zavedou své žáky na opravdovou a hlubokou cestu hledání tance.

Carla Marano

—————————————————-

Bruno TX Page 1ch“Javier a Patri tvoří krásný pár, jsou skvělí tanečníci i výteční lidé. Javier rozumí tangomatici jako málokdo jiný na světě, Patri tančí celou svou bytostí. On tvoří a vede, ona je inspirací a poezií páru. Tango je svedlo dohromady a společně si vytvářejí osobitý, opravdový a nádherný styl. Kromě toho se dále, den za dnem, učí, jako opravdoví mistři, neboť pochopili, že tudy vede cesta. Osobně je velmi obdivuji a myslím, že Česká republika má skvělou příležitost rozvíjet své tango s jeho dvěma předními představiteli. Využijte toho! Tango vám poděkuje!”

Bruno Tombari

—————————————————-

Chino TX Page 1ch“Tangonexion, tango budoucnost zrozená z minulosti.
Patri a Javier jsou kolegové, jež nejvíc obdivuji, od nichž se učím a na něž se rád dívám. Mají nejen hlubokou znalost i schopnost plynulého, ladného pohybu, ale i inteligenci a citlivost, díky nimž se jim taneční dovednosti daří předávat dál. Mám rád jejich hodiny a pokaždé, když přijedou do Buenos Aires, se jich účastním. A kdybych na ně mohl chodit pravidelně, ani chvilku bych neváhal!”

Chino Necci

—————————————————-

Euge TX Page 1ch“Jsem moc ráda, že si Javier otevřel vlastní taneční školu. S Patri jsou pár, který si již dokázal vytvořit vlastní styl, což není samozřejmost! Kromě všech zkušeností a technických znalostí tohoto tance si získají veřejnost svou výukou. Mám radost za jejich žáky!”

Eugenia Parrilla

—————————————————-

 Moira TX Page 1chJavier and Patricie are two dancers and professionals of high quality, both in their pedagogical development and in their dance. With a great skill of movement, which combines the bases of traditional tango, with a fluidity and richness of contemporary dance. The assembly of languages gives them a unique proposal in their style. I had the opportunity to work with them both in teaching, (International festivals), and in artistic creation. I can attest of their professional commitment, as well as the human quality and the camaraderie towards their colleagues. In their tango you can observe a broad language and an extreme handling of musicality, which gives one of the distinct aspects to this couple. Every time we meet in Buenos Aires or any other city, I really enjoy dancing a few tandas with Javi.