PROČ ZVOLIT NÁS?

SPECIALIZUJEME SE NA ÚPLNOU IMPROVIZACI. Svou techniku rozvíjíme a vyučujeme přes 20 let. Každoročně vystupujeme na předních milongách v Buenos Aires, kde své umění předvádějí přední zástupci aktuální tango scény. Tančíme tedy autentické tango, které ocení jak zasvěcení tango fanoušci, tak profesionálové.

NAŠE VÝUKA SPOČÍVÁ NA SOLIDNÍ METODĚ, kterou neustále zdokonalujeme a která pomáhá v rozvoji tance stovkám studentů doslova po celém světě. Naše metoda vám dá pevný základ a udá směr, díky němuž budete moci sami rozvíjet svůj tanec dál.

DO SVÉHO VLASTNÍHO VÝVOJE STÁLE INVESTUJEME. Každý rok trávíme několik měsíců (2-7) v Buenos Aires. A z toho většinu času zaměřujeme na vlastní taneční a profesní rozvoj. Pravidelně trénujeme a vyměňujeme si nové poznatky s kolegy. To znamená, že vkládáme spoustu energie a také finančních prostředků do zdokonalování, a tak svým klientům nabízíme vždy ten nejkvalitnější produkt, což se týká jak lekcí, tak show. Při porovnávání cen našich lekcí je proto dobré mít tato fakta na paměti.

NAŠE STUDENTY A ASISTENTY VOZÍME PRAVIDELNĚ DO BUENOS AIRES. Tango expedice jsou jedním z velmi důležitých bodů našeho učebního programu. Návštěva Buenos Aires, lekce a milongy s místními poloprofesionálními tanečníky jsou jediným způsobem, jak získat reálný náhled na to, jak daleko se vaše tango nachází. Není nic lepšího!

JSME TANGO PÁR. Žijeme tangem společně: vzděláváme se, trénujeme, vyučujeme, vystupujeme, vytváříme projekty a samozřejmě tančíme pro radost.  Dokážeme vám tedy předat ucelený pohled na tango a dát vám relevantní zpětnou vazbu pro to, abyste se v tangu rychleji zlepšovali.

MÁME VELMI ZAPÁLENÉ SPOLUPRACOVNÍKY. Náš tým při každé lekci dává s radostí to nejlepší, pracuje houževnatě a každý týden se schází, aby pracoval na vlastním rozvoji.