BUENOS AIRES!

!BUENOS AIRES TANGO EXPEDICE!

DEEPENING:  24.-31. Ledna 2020 (Přibližné termíny)

METAMORPHOSIS 3.-10. Února 2020 (Přibližné termíny)

Rezervujte si své místo včas 15/11/2019
Limitovaná skupia!

Proč si myslíme, že je důležité pro váš progres v tangu tento další krok a jak jsou jednotlivé expedice rozděleny:

Pojedete s námi do Buenos Aires poprvé? pro vás je určen ¨DEEPENING, nebo-li Tango vnitrožilně¨ Máme plán, jak vám dostat tango přímo do krve.

Už jste s námi byli v BA dvakrát až pětkrát a opět se vracíte? pro vás je určen METAMORFOSIS: Proč Metamorfosis? Máme plán jak vás proměnit z lidské bytosti v tango bytost. Ti co už byli vědí proč se vracejí.

Buenos Aires Tango Nights

Dance with locals, very advanced and professional dancers who will be your personal assistants in lessons and milongas. Get to know some of the hottest practicas and milongas in its original place.

And remember: don’t accept copies! Being from Buenos Aires allows us to know all about it: places and people in general. This is why we can offer this unique service. Plus…we’ve been doing this for 15 years and improving it every time!

 The number of participants is limited , so Book your place via e-mail or thru the contact Form!!! ⇐

Special Tango Events and Shopping

Obě Expedice jsou specifickým formátem pro uzavřenou skupinu. Tři hlavní charakteristické vlastnosti, které bychom chtěli zdůranit jsou:

1) Jasný a progresivní plán výuky.

Pedagogický systém ¨tangonexion¨ osvědčený dvaceti letou zkušeností po celém světě. Tangonexion pedagogika je výstup z naší vlastní praxe tanečníků a učitelů a analýzy pohybu.

2) Deepening a Metamorfosis

Má adekvátní množství vyučovacích hodin naplanovaných tak, aby bylo možné ponořit se co nejhlouběji a zároveň mít čas na vstřebání. Dostatečné množství hodin praktiky, ne jen na tréninkovém sále při lekcích, ale i na milongách. Studijní plán je sestavený tak, aby bylo možné nové podněty a materiál, co nejúspěšněji integrovat. Prohlubovat vnímání a tango zvnitřňovat.

3) Asistentky a Asistenti:

Díky reputaci Javiera Antara máme v současné době nejprofesionálnější tangueros asistenty exluzivně jen pro naši skupinu. Budou se vám věnovat, tančit s vámi a dávat okamžitý feedback, jak na lekcích, tak na praktice.

Každý z těchto bodů je velmi přínosný a funguje jednotlivě, sám o sobě. Ve chvíli kdy tyto jednotlivé části spolupracují, působí na studenta téměř vnitrožilně. Progres je zaručený.Nejedná se o misterio pouze o vědomé učení a aplikování spojeného s kontinuelním tréninkem, které potom magii dává rozkvést.

expedice obsahují: 24h intenzivního semináře  s Patricií & Javierem, následovně rozděleného:

Soukromá lekce pro každého na vstupu a výstupu

8 h Specifické tango techniky každý den (90min/denně)

10 h semiáře s lokálními polo či profesionálními tanečníky z BA (asistenti) (2h/denně)

 5 X milonga nebo praktika s asistatenty! Protože tančit na milonze s těmito tanečníky je nejlepší cesta jak se dostat do povědomí místním tangueros.


ŘEKLI O NÁS

“Bylo to krásný zážitek, s vynikající organizační podporou. V tomto pojetí dostanete nejen tanec, ale i velmi nezbytný společenský kontakt s místními tanečníky.” Eva F.

 “Nejlepší způsob, jak získat představu o tangu, napětí mezi tanečníky, vašeho vlastního těla a respektování vašeho partnera… Zamilovala jsem si letošní NTE” Kata Š.

“Byl jsem okouzlen výukou Javiera a Patricie… naučil, jak vstřebávat tango, objevovat pohyby, které jsou viditelné v důsledku řízené vnitřní práce. Děkuji vám za krásné chvíle a lekce v Buenos Aires s talentovanými a trpělivými asistenty, kteří byli zrdcadly našeho tance. Miluji být obklopen tango hudbou v našem penzionu s vlastním tanečním sálem. Cítil jsem velkou péči při tango aktivitách i mimo ně. Bylo to skvělé zažít skutečnou energii místních milong… Neuvěřitelná cesta do světa mých pocitů, jak se postarat o mého tanečního partnera, vnímat hudbu… předtím jsem si nebyl vědom všech mikro-pohybů, které jsem schopen cítit… Už se těšíme na další ročník” Petr H.

“NTE byla skrz naskrz prosáklá tangem a nabitá nejen tancem, ale i exkurzemi, rozhovory a setkáními s krásnými lidmi, se kterými bych se normálně nepotkala. Nepřestává mě přitahovat úžasná atmosféra města. Tango se tam pouze netančí, tam ho lidé skutečně žijí. Za tuhle nádhernou zkušenost patří díky Patricii, Veronice a Javierovi! Jejich nadšení a energie je neutuchající a velmi nakažlivá! Péče o nás účastníky byla během všech podniků výpravy naprosto ukázková. Javierův systém výuky je unikátní a naprosto geniální! Práce v hodinách s asistenty a jejich střídání  zajistí posun a zkvalitnění tance přímo hmatatelně! Mám pocit, že se mi vždy velmi zjemní,vyladí a otevře další oceán nových věcí a rozměrů tanga. Během výuky se člověk v probíraném tématu”neplácá”sám nebo s někým, kdo v tom plave úplně stejně, ale pracuje s lidmi,  kteří sami vyučují a mají tak obrovské zkušenosti nejen s vlastním tancem, ale i s předáváním svého umění a pojetí. Získáváte tak zpětnou vazbu a podněty z mnoha různých pohledů. Nikdy jsem se s ničím podobným nesetkala a moje dojmy jsou jen a jen pozitivní! Celý pobyt a kurzy jsou velmi intenzivní,ale přitom je proctor pro samostatné vzdělávání nebo výletnění. Strastiplná cesta přes oceán je mnohonásobně vyvážena! 🙂 Iva F.

 “Bylo to skvělé a myslím, že Grupo Checo de Javier Antar bude dlouho na tenhle ročník NTE vzpomínat.” Katka Z.

 ‘’Sedím v letadle někde nad pobřežím Jižní Ameriky a v hlavě se mi mele vše, co jsem během naší expedice prožil a nejen to. A pocit, který mne zaplavuje se nazývá VDĚČNOST. Jsem vztahový člověk, takže jsem vděčný i za to, že přes naprostou různorodost povah i charakterů jsme dokázali ty dva týdny dobře spolužít. Jsem vděčný za péči, organizaci, nápady a přístup vás dvou našich  zapálených průvodkyň – Patricii a Veronice. Díky vám si odvážím spoustu prožitků a cítil jsem se během celého pobytu bezpečně (v rozšířeném slova smyslu). Javimu i asistentům jsem vděčný za zpětnou vazbu a za to, že mě vystrkovali ze zóny komfortu… Děkuji!”  Vít Š.

“Nechce se nám odletět! Hromadu skvělých vzpomínek na super lidi si odvezeme sebou. Těžko najdu slova, která by dostatečně dobře vyjádřila jak moc děkuji, že jsem tady s vámi mohla být. Dokonalá dovolená. Děkuji Patricie, Veroniko, Javi.. a vy ostatní.” Johana O.

“Bylo to super! Sedim v Římě na letišti, už mi chybí ta energie Grupo Checo de Javier Antar J” Pavla L.

 “Byl to zajímavý mix lidí, co přijeli objevovat kontinent tango. A v zásadě jsme objevovali i sami sebe. Asistenti byli nejen profesionálové, ale fajn lidi, příjemní. Tangově mi to taky dost přineslo, prý tančím po příjezdu trochu jinak. Víc se pokouším s partnerkou na parketě pracovat, pokud mi to dovolí. A co je nejdůležitější, dost často se u toho tance bavím. Trochu jsem z hlavy vyhnal bubáky nad jistou nedotknutelností dobrých tanečnic, to jsem trochu rozptýlil. Výprava byla opravdu výživná. Holky jste pozitivní a srší z vás energie a to, jak vyučuje Patricie s Javierem tanec, mi vyhovuje. Asi  se k tomu, co učíte budu vracet znovu a znovu a objevovat další vrstvy.” Jan H.

“Ráda by som poďakovala za výživné chvíle v skvelej opatere, blízkost tak daleko a liečivu infekciu, ktorej následky su trvalé. Život je velkolepý tanec a tancujeme ho všetci”   Eva M. 

“I po těch několika měsících po návratu cítím tu VŘELOST. Vřelost, s jakou jsme byli v Buenos Aires přijati. Vřelost, s jakou jsme byli při tanci objímáni. Tango je červená nit, kterou je argentinská společnost protkána. Spojuje lidi, kultury, etnika, emoce a hřeje. A v Buenos Aires to zažijete, hravě a nenásilně. S tímto pocitem se snažím tančit tango, kdekoliv se objevím – s pocitem vřelosti. Mé tango nebude už nikdy takové, jako bylo před výpravou Nourishing s Patricií, Javierem a Veronikou. Je konečně jiné, plné, svobodné a opravdové. Je o neopakovatelném lidském setkání. Za to nesmírný dík nejen trojici zmíněných kreativců a dobrodruhů (bezchybná organizace!), ale i tamějším asistentům a asistentkám (profíci!) a vlastně celé grupo checo (koktejl pohodových lidí). Věřte mi to nebo ne, ale zažili jsme v Buenos Aires zázrak.  Un tango más para todos!:-) “ Pedro P.

“Stále vstřebávám zážitky toho neuvěřitelného tango výletu. Porvé jsem myslím zažila, co to tango opravdu znamená a nebo může znamenat. A jsem teď jako dítě, co konečně ochutnalo vynikající dort a chce další a další a dalšííí…Takže mockrát děkuji celému týmu. Organizace a náplň byly skvělé!!!” Karolína H.