BUENOS AIRES!

!BUENOS AIRES REGISTRATION OPEN!

DEEPENING  1.-8. Února 2019

METAMORPHOSIS 15.-22. Února 2019

RESERVE YOUR PLACE TILL 15/10/2018

!LIMITED GROUP OF PARTICIPANTS!

If you’re ready to experience tango in it’s own place, come with us.

This is the best you can do for your tango!

It is our plan to put tango in your blood, so you can turn from human being to a Tango Being!!!

Buenos Aires is where the heart of Tango beats. Come with us, we’ll make you dance to its rhythm!

Buenos Aires Tango Nights

Dance with locals, very advanced and professional dancers who will be your personal assistants in lessons and milongas. Get to know some of the hottest practicas and milongas in its original place.

And remember: don’t accept copies! Being from Buenos Aires allows us to know all about it: places and people in general. This is why we can offer this unique service. Plus…we’ve been doing this for 15 years and improving it every time!

 The number of participants is limited , so Book your place via e-mail or thru the contact Form!!! ⇐

Special Tango Events and Shopping

The three main distinguishing characteristics that we’d like to point out are:

1- A clear pedagogy and progressive instruction that has proven to work for over a decade traveling around the world. This pedagogy is the result of our own practice and analysis.

2- Immersion: It has the right amount of hours of classes each day to learn new material and the sufficient amount of practice hours so you can integrate what you’ve learned into your dance.

3- The Assistants: Rotating super advanced tango dancers from Buenos Aires. Someone with a higher level of dance.

These 3 points are great when they stand alone, but working together they act powerfully on the student, exponentially raising the level of their dance.  So for us, there are no secrets. There is only good instruction and conscious practice. Practicing unconsciously will only reinforce your bad habits and accentuate what doesn’t work in your dance.  We believe that real learning requires conscious learning applied WITH training. We have put together a comprehensive and progressive program that will bring your dancing to your next level. We will give you the tools you need in order to acquire a logical way of thinking about the dance, so that you can therefore construct your OWN.

Includes 24 hours of Seminar with Patricie & Javier, devided as follows:

PRIVATS LESSONS

8 hs of our specific Tango Technique (90min per day)

10 hs of seminar with advanced local assistants (2hs per day)

And 5 milongas with the assistants! Because dancing at milongas with good dancers is the best way to get into the circle of local dancers.


ŘEKLI O NÁS

“Bylo to krásný zážitek, s vynikající organizační podporou. V tomto pojetí dostanete nejen tanec, ale i velmi nezbytný společenský kontakt s místními tanečníky.” Eva F.

 “Nejlepší způsob, jak získat představu o tangu, napětí mezi tanečníky, vašeho vlastního těla a respektování vašeho partnera… Zamilovala jsem si letošní NTE” Kata Š.

“Byl jsem okouzlen výukou Javiera a Patricie… naučil, jak vstřebávat tango, objevovat pohyby, které jsou viditelné v důsledku řízené vnitřní práce. Děkuji vám za krásné chvíle a lekce v Buenos Aires s talentovanými a trpělivými asistenty, kteří byli zrdcadly našeho tance. Miluji být obklopen tango hudbou v našem penzionu s vlastním tanečním sálem. Cítil jsem velkou péči při tango aktivitách i mimo ně. Bylo to skvělé zažít skutečnou energii místních milong… Neuvěřitelná cesta do světa mých pocitů, jak se postarat o mého tanečního partnera, vnímat hudbu… předtím jsem si nebyl vědom všech mikro-pohybů, které jsem schopen cítit… Už se těšíme na další ročník” Petr H.

“NTE byla skrz naskrz prosáklá tangem a nabitá nejen tancem, ale i exkurzemi, rozhovory a setkáními s krásnými lidmi, se kterými bych se normálně nepotkala. Nepřestává mě přitahovat úžasná atmosféra města. Tango se tam pouze netančí, tam ho lidé skutečně žijí. Za tuhle nádhernou zkušenost patří díky Patricii, Veronice a Javierovi! Jejich nadšení a energie je neutuchající a velmi nakažlivá! Péče o nás účastníky byla během všech podniků výpravy naprosto ukázková. Javierův systém výuky je unikátní a naprosto geniální! Práce v hodinách s asistenty a jejich střídání  zajistí posun a zkvalitnění tance přímo hmatatelně! Mám pocit, že se mi vždy velmi zjemní,vyladí a otevře další oceán nových věcí a rozměrů tanga. Během výuky se člověk v probíraném tématu”neplácá”sám nebo s někým, kdo v tom plave úplně stejně, ale pracuje s lidmi,  kteří sami vyučují a mají tak obrovské zkušenosti nejen s vlastním tancem, ale i s předáváním svého umění a pojetí. Získáváte tak zpětnou vazbu a podněty z mnoha různých pohledů. Nikdy jsem se s ničím podobným nesetkala a moje dojmy jsou jen a jen pozitivní! Celý pobyt a kurzy jsou velmi intenzivní,ale přitom je proctor pro samostatné vzdělávání nebo výletnění. Strastiplná cesta přes oceán je mnohonásobně vyvážena! 🙂 Iva F.

 “Bylo to skvělé a myslím, že Grupo Checo de Javier Antar bude dlouho na tenhle ročník NTE vzpomínat.” Katka Z.

 ‘’Sedím v letadle někde nad pobřežím Jižní Ameriky a v hlavě se mi mele vše, co jsem během naší expedice prožil a nejen to. A pocit, který mne zaplavuje se nazývá VDĚČNOST. Jsem vztahový člověk, takže jsem vděčný i za to, že přes naprostou různorodost povah i charakterů jsme dokázali ty dva týdny dobře spolužít. Jsem vděčný za péči, organizaci, nápady a přístup vás dvou našich  zapálených průvodkyň – Patricii a Veronice. Díky vám si odvážím spoustu prožitků a cítil jsem se během celého pobytu bezpečně (v rozšířeném slova smyslu). Javimu i asistentům jsem vděčný za zpětnou vazbu a za to, že mě vystrkovali ze zóny komfortu… Děkuji!”  Vít Š.

“Nechce se nám odletět! Hromadu skvělých vzpomínek na super lidi si odvezeme sebou. Těžko najdu slova, která by dostatečně dobře vyjádřila jak moc děkuji, že jsem tady s vámi mohla být. Dokonalá dovolená. Děkuji Patricie, Veroniko, Javi.. a vy ostatní.” Johana O.

“Bylo to super! Sedim v Římě na letišti, už mi chybí ta energie Grupo Checo de Javier Antar J” Pavla L.

 “Byl to zajímavý mix lidí, co přijeli objevovat kontinent tango. A v zásadě jsme objevovali i sami sebe. Asistenti byli nejen profesionálové, ale fajn lidi, příjemní. Tangově mi to taky dost přineslo, prý tančím po příjezdu trochu jinak. Víc se pokouším s partnerkou na parketě pracovat, pokud mi to dovolí. A co je nejdůležitější, dost často se u toho tance bavím. Trochu jsem z hlavy vyhnal bubáky nad jistou nedotknutelností dobrých tanečnic, to jsem trochu rozptýlil. Výprava byla opravdu výživná. Holky jste pozitivní a srší z vás energie a to, jak vyučuje Patricie s Javierem tanec, mi vyhovuje. Asi  se k tomu, co učíte budu vracet znovu a znovu a objevovat další vrstvy.” Jan H.

“Ráda by som poďakovala za výživné chvíle v skvelej opatere, blízkost tak daleko a liečivu infekciu, ktorej následky su trvalé. Život je velkolepý tanec a tancujeme ho všetci”   Eva M. 

“I po těch několika měsících po návratu cítím tu VŘELOST. Vřelost, s jakou jsme byli v Buenos Aires přijati. Vřelost, s jakou jsme byli při tanci objímáni. Tango je červená nit, kterou je argentinská společnost protkána. Spojuje lidi, kultury, etnika, emoce a hřeje. A v Buenos Aires to zažijete, hravě a nenásilně. S tímto pocitem se snažím tančit tango, kdekoliv se objevím – s pocitem vřelosti. Mé tango nebude už nikdy takové, jako bylo před výpravou Nourishing s Patricií, Javierem a Veronikou. Je konečně jiné, plné, svobodné a opravdové. Je o neopakovatelném lidském setkání. Za to nesmírný dík nejen trojici zmíněných kreativců a dobrodruhů (bezchybná organizace!), ale i tamějším asistentům a asistentkám (profíci!) a vlastně celé grupo checo (koktejl pohodových lidí). Věřte mi to nebo ne, ale zažili jsme v Buenos Aires zázrak.  Un tango más para todos!:-) “ Pedro P.

“Stále vstřebávám zážitky toho neuvěřitelného tango výletu. Porvé jsem myslím zažila, co to tango opravdu znamená a nebo může znamenat. A jsem teď jako dítě, co konečně ochutnalo vynikající dort a chce další a další a dalšííí…Takže mockrát děkuji celému týmu. Organizace a náplň byly skvělé!!!” Karolína H.